• WIN-TEL


  Vyhodnocovací program telefonního provozu pobočkových ústředen WIN-TEL umožňuje rychlé a podrobné sledování telefonního provozu pobočkových ústředen.
 • WINKAB


  Program WINKAB umožňuje v elektronické podobě zpracovávat data, která popisují telekomunikační (či jiné) kabelové rozvody. Základním prvkem programu je kabel s označenou kabelovou hlavou, která vyúsťuje do rozvaděče.
 • WINACD


  Program pro vyhodnocení automatizované obsluhy volání WINACD umožňuje zpracovávat a dále vyhodnocovat údaje popisující provoz v centru automatizované obsluhy.
 • WINPEU


  Vyhodnocovací program pro data ze služby Podrobný elektronický účet mobilní sítě Telefonica.

Tarifikační tabulky pro Slovensko

Verze WIN-TEL/ACCOUNTIX od 3.7 již umožňuje zpracovávat hovorné ve dvou měnách, např. SKK a Euro. Poslední tabulky pro Slovensko s označením T_sl0806.trt obsahují tarify základních operátorů v SKK. Program WINTEL/Accountix si ve  výstupních sestavách stávající měnu v nastaveném přepočítávacím koeficientu přepočte na požadovanou měnu.

K 1.1.2009 budou připraveny pro Slovensko samostatné tarifikační tabulky T_sl0901.trt, které budou obsahovat tarify pouze v Euro.

Od 15.12.2008  budou všechny expedované programy pro Slovensko (t.j. jak verze 3.7, tak verze 3.8) tyto tabulky implicitně  obsahovat. Pro případné zachování časové souslednosti budou k dispozici i ty předcházející.

Nové tabulky T_sl0901.trt nebudou již umístěny na webu k bezplatnému stažení, ale budou pouze součástí nových verzí/upgrade.