• WIN-TEL


  Vyhodnocovací program telefonního provozu pobočkových ústředen WIN-TEL umožňuje rychlé a podrobné sledování telefonního provozu pobočkových ústředen.
 • WINKAB


  Program WINKAB umožňuje v elektronické podobě zpracovávat data, která popisují telekomunikační (či jiné) kabelové rozvody. Základním prvkem programu je kabel s označenou kabelovou hlavou, která vyúsťuje do rozvaděče.
 • WINACD


  Program pro vyhodnocení automatizované obsluhy volání WINACD umožňuje zpracovávat a dále vyhodnocovat údaje popisující provoz v centru automatizované obsluhy.
 • WINPEU


  Vyhodnocovací program pro data ze služby Podrobný elektronický účet mobilní sítě Telefonica.

Uživatelům programu O2 WINPEU

Zhruba od 1.10.2012 zacne operátor Telefonica nabízet ze služby PEU data v novém formátu XML. Tyto data nebude možné zpracovávat v soucasné verzi programu O2 WINPEU (v 3.2). Telefonica bude podporovat i starý formát dat v CSV ješte asi cca 1 rok. Proto uživatelum programu O2 WINPEU doporucujeme pri stahování dat ze služby PEU v dalším období stahovat data pouze ve starém formátu CSV.

ATECO spol. s r.o. p?ipravuje novou verzi WINPEU 3.3, která bude umožnovat zpracovávat data ze služby PEU i v novém formátu xml. Verze bude uvolnena do používání odhadem na prelomu roku 2012/2013. Jakmile bude nová verze pripravena, tak se automaticky uživatelum (soucasné verze 3.2) nabídne nová verze ke stažení a aktualizaci.