• WIN-TEL


  Vyhodnocovací program telefonního provozu pobočkových ústředen WIN-TEL umožňuje rychlé a podrobné sledování telefonního provozu pobočkových ústředen.
 • WINKAB


  Program WINKAB umožňuje v elektronické podobě zpracovávat data, která popisují telekomunikační (či jiné) kabelové rozvody. Základním prvkem programu je kabel s označenou kabelovou hlavou, která vyúsťuje do rozvaděče.
 • WINACD


  Program pro vyhodnocení automatizované obsluhy volání WINACD umožňuje zpracovávat a dále vyhodnocovat údaje popisující provoz v centru automatizované obsluhy.
 • WINPEU


  Vyhodnocovací program pro data ze služby Podrobný elektronický účet mobilní sítě Telefonica.

O2 WINPEU nová verze 3.5

Nová verze 3.5 programu O2 WINPEU je připravena na našem serveru ke stažení od pátku 06.05.2016 12:00 hod. Uživatelům předcházející verze se automaticky objeví upozornění pro aktualizaci při zpracování nových dat za minulé účetní období (po zadání příkazů Soubor/Aktualizace). Při aktualizaci následujte pokyny programu na obrazovce.

V nové verzi jsou zejména následující změny a vylepšení:

– zpracování dat a možnost filtrace na hovory po úpravě roamingu v EU od 30.04.2016
– nový design a přehlednější vzhled programu (pro příznivce minulých verzí je možné navolit i předchozí vzhled programu)
– nový příkaz: Řídící centrum, který umožňuje jednoduché spouštění příkazů hlavní nabídky, nastavení  filtrace výpisů a možnost zobrazení výpisů
– zobrazování informace o běhu programu v přehledných grafech a tabulkách

– vylepšené zálohování i archivace souborů,automatická obnova v případě potřeby dat starších 12 měsíců
– detekce a uložení čísel, ke kterým není vygenerován detail, do souboru
– přizpůsobení programu OS MS Windows 10

Úplný soupis změn ve verzi WINPEU 3.5 jsou zde : Info.rtf 

V případě, že z nějakých důvodů nelze provést automatickou aktualizaci, lze stáhnout upgrade  a ručně provést instalaci dle pokynů programu.

Po spuštění Setup_Winpeu.exe je nutno instalátor nasměrovat do adresáře, kde máte předcházející verzi programu. Bez přítomnosti předcházející verze na vašem PC instalace Upgrade neproběhne. Upgrade WINPEU 3.5 je zde: Setup_Winpeu.zip