• WIN-TEL


  Vyhodnocovací program telefonního provozu pobočkových ústředen WIN-TEL umožňuje rychlé a podrobné sledování telefonního provozu pobočkových ústředen.
 • WINKAB


  Program WINKAB umožňuje v elektronické podobě zpracovávat data, která popisují telekomunikační (či jiné) kabelové rozvody. Základním prvkem programu je kabel s označenou kabelovou hlavou, která vyúsťuje do rozvaděče.
 • WINACD


  Program pro vyhodnocení automatizované obsluhy volání WINACD umožňuje zpracovávat a dále vyhodnocovat údaje popisující provoz v centru automatizované obsluhy.
 • WINPEU


  Vyhodnocovací program pro data ze služby Podrobný elektronický účet mobilní sítě Telefonica.

Registrace WINPEU

Zde je možné provést registraci budoucích uživatelů programu WINPEU.

Vyplňte, prosím, všechna pole.

Po registraci vám na váš email bude zasláno potvrzení registrace s Identifikačním číslem a odkazem na stažení úplné verze programu. Identifikační číslo bude vyžadováno instalátorem programu. Vložte jej a následujte pokyny na obrazovce.

Data ve vyplněném formuláři budou sloužit jako evidence uživatelů programu WINPEU. Budou sloužit jen pro ověření, že se jedná o uživatele mobilních služeb O2. Data nebudou poskytnuta žádné třetí straně (kromě O2 Czech republic a.s.). Jiným způsobem než vyplněním příslušného registračního formuláře nelze program WINPEU ani Identifikační číslo pro následnou instalaci získat.

Vyplněním formuláře a jeho odesláním vyjadřujete souhlas se zpracování osobních údajů dle nařízení směrnice EU 2016/679 (GDPR).

Název instituce (zákazníka)

Kontaktní osoba

E-mail (vyžadováno)

Telefon mobil


Adresa - ulice

Adresa - město

PSČDIČ